Katarzyna Lewińska

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

Jest psychoterapeutką w trakcie szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie. Posiada uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, par, rodzin i pracy z grupami. W ramach szkolenia w Instytucie Psychologii Procesu uczestniczy w kursach rozwijających znajomość metody w pracy z drugim człowiekiem, korzysta też z założeń innych podejść, aby kompleksowo spojrzeć na swoich klientów. Prowadzi grupy wsparcia i rozwojowe dla dorosłych i młodzieży oraz warsztaty rozwojowe. Współpracuje z poradniami zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży w ramach kontraktu na NFZ w Woli Pasikońskiej. W ramach działalności non-profit wspieram podopieczne Fundacji Mama na Huśtawce. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u dyplomowanych nauczycieli i praktyków psychologii procesu oraz w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Jedną z bardziej satysfakcjonujących dla niej form pracy jest spotkanie się z systemami rodzinnymi i wspieranie relacji rodzinnych między rodzicami i dziećmi. Do wspólnego przyglądania się trudnościom w relacji zaprasza także pary.

 

Interesuje ją drugi człowiek, jego potencjał i droga rozwoju, stany, jakie pojawiają się w sytuacjach kryzysowych i w obliczu zmiany. Pracuje z klientami w obszarach m.in. depresji, wypalenia zawodowego, lęków, kłopotów relacyjnych, zaburzeń odżywiania oraz z osobami DDA i współuzależnionych.