Monika Kupis

Psycholog, psychoterapeuta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz 4 -letnie całościowe szkolenie z psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie (2012 r.) w nurcie systemowym oraz psychodynamicznym. Jest w trakcie ubiegania się o certyfikat w PTP. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła m.in. kurs pracy z pacjentem w podejściu poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS, oraz kurs stosowanej analizy zachowania (ABA) dla dzieci ze spektrum autyzmu. Ma certyfikat diagnosty i terapeuty integracji sensorycznej PSTIS (148503).​​​​ Jej praca psychoterapeutyczna regularnie podlega superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staż w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu oraz, najpierw odbywając staż, a potem pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych w SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej. Pracowała również w PZP dla Dzieci w SZPZLO Warszawa, Praga-Południe jako psychoterapeuta rodzin i par.​

Pracuje terapeutycznie z młodzieżą oraz dorosłymi – głównie z zaburzeniami psychosomatycznymi, DDA, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami odżywiania, po traumach i urazach związanych np. z żałobą, utratą, rozwodem, oraz problemami kryzysów tożsamości i adolescencji. Uczestniczy regularnie w szkoleniach i konferencjach dla psychoterapeutów .